Narodowe Forum Muzyki

Aktualnie znajdujesz się na:

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Referent w zespole ds. pozyskiwania środków finansowych

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe;
znajomość regulacji prawnych z zakresu m.in.: administracji publicznej i działalności kulturalnej,
preferowane: doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej, doświadczenie w pozyskiwaniu sponsorów i partnerów;
umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe;
umiejętność biegłego poruszania się w przestrzeni internetowej, w mediach społecznościowych;
wysoki poziom zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków, rzetelność i terminowość, kreatywność i umiejętność szybkiego uczenia się, umiejętności analityczne, systematyczność i dokładność, umiejętność zbierania i weryfikowania danych;
bardzo dobra znajomość obsługi komputera;
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
dodatkowy atut: zainteresowania muzyczne.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

1. prowadzenie pełnej dokumentacji administracyjno-merytorycznej dotyczącej pozyskiwania funduszy;
2. bieżąca obsługa pracy administracyjnej: pilnowanie terminowości dokumentacji, terminowości rozliczeniowej, katalogowanie i archiwizowanie dokumentów, nadzór nad jakością i prawidłowym obiegiem dokumentów, przygotowywanie zleconych elementów do bieżących raportów, analiz i zestawień;
3. pozyskiwanie i gromadzenie danych niezbędnych do właściwego opracowywania dokumentów, w tym danych charakteryzujących kulturowy i repertuarowo-programowy rozwój Narodowego Forum Muzyki, danych dotyczących projektów artystycznych itp.;
4. współpraca z sektorem społecznym i gospodarczym w celu pozyskiwania środków pozabudżetowych;
5. tworzenie zestawień i baz danych oraz dbałość o ich aktualizację i poprawność zgodnie z określonymi standardami;
6. umawianie i obsługa zleconych spotkań z partnerami, przygotowanie materiałów i prezentacji na potrzeby spotkań;
7. pozyskiwanie nowych partnerów;
8. udział w realizacji zadań projektowych;
9. obsługa korespondencji wewnętrznej i z partnerami, w tym przyjmowanie, dystrybucja i wysyłka korespondencji;
10. przygotowywanie zleconych elementów do ofert sponsorskich i prezentacji;
11. przygotowywanie zleconych elementów dokumentacji z realizacji świadczeń i zobowiązań sponsorskich;
12. zbieranie materiałów do raportów sponsorskich;
13. dbałość o aktualne dane sponsorskie na materiałach promocyjnych (we wszystkich kanałach dystrybucji);
14. samodzielne realizowanie zleconych zadań.
Oferujemy:
stabilną pracę w renomowanej instytucji;
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
dofinansowanie do wypoczynku oraz nauki języków obcych;
możliwość przystąpienia do ubezpieczenia medycznego oraz programu MultiSport;
przyjazną atmosferę pracy;
współtworzenie wyjątkowego miejsca – Narodowego Forum Muzyki.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

życiorys (CV);
list motywacyjny;
inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje i umiejętności.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać drogą elektroniczną z dopiskiem „Referent w zespole ds. pozyskiwania środków finansowych” na adres praca@nfm.wroclaw.pl w terminie do 4.10.2020 r.

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby tej rekrutacji, innych niż wynikające z kodeksu pracy. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby ewentualnych przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez rok od zakończenia niniejszej rekrutacji.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Metadane

Data publikacji : 25.09.2020
Data modyfikacji : 13.01.2021
Podmiot udostępniający informację:
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Wioletta Stasik Kierownik Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi
Osoba udostępniająca informację:
Przemysław Świątek Dział Portali Internetowych i Mediów Społecznościowych
Osoba modyfikująca informację:
Agnieszka Truszkowska

Opcje strony

do góry